Ремонт кухонних меблів

Кухня — одна з основних кімнат у будинку, де люди, часом, проводять велику частину часу. Всім хочеться мати затишну кухонну зону. Найчастіше старий дизайн приїдається, і людям хочеться чогось новенького. Але на повноцінний ремонт кошти є не завжди. Набагато вигідніше сьогодні відреставрувати стару меблювання. Кухонні модулі можна нескладними методами змусити заграти новими фарбами, тому послуга ремонту кухонних меблів набирає велику популярність. Вирішивши зайнятися подібною діяльністю, можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

З самого початку потрібно задуматися про формування портфоліо. Клієнтів приваблює саме результат. Вони повинні бачити, на що можуть розраховувати. Тому виконайте кілька пробних проектів для родичів, друзів, знайомих, зробіть якісні фотознімки у форматі «до і після», і тільки після цього приступайте до розкручування бізнесу.

Створіть власний сайт в Інтернеті і не шкодуйте коштів на його професійне просування. Також залучайте інші джерела реклами — газети, дошки оголошень, місцеве телебачення. Пам’ятайте: один задоволений клієнт здатний привести десяток нових, сам того не усвідомлюючи, тому поставтеся до своєї роботи максимально відповідально.

Для успішного старту буде досить 60-70 тисяч рублів. Цього вистачить, щоб зареєструвати компанію, придбати мінімальний набір матеріалів та інструментів і провести рекламну кампанію. Звичайно, без дизайнерських навичок такий бізнес побудувати неможливо. Але якщо ви грамотний дизайнер, має власний стиль і володіє гнучким мисленням, то успіх вам забезпечений.

Share your thoughts