Ремонт електроніки: бізнес-ідеї для чоловіків, в маленькому місті, минимлаьные вкладення, у сфері сервіс, для початківців

Це може здатися смішним, але люди досі користуються послугами ремонтних майстерень для ремонту своєї техніки. Незважаючи на гарантійні талони і масовість багатьох продуктів (виробник розраховує, що при поломці покупець просто купить новий товар), такий бізнес як і раніше актуальний і може приносити непоганий дохід.

Щоб відкрити свою ремонтну майстерню потрібно ІП і невелике приміщення. Добре, якщо у вас буде місце для зберігання великої кількості принесеної техніки — телевізорів, стаціонарних комп’ютерів, холодильників та іншого. У деяких випадках ремонт займає більше одного дня, і тоді таке приміщення стає життєво необхідним починаючому бізнесменові. Кращий варіант — оренда невеликого складу (50-60 квадратних метрів) в межах міста.

Потрібно заздалегідь перейматися з приводу наявності всіх необхідних умов — електрики, води, вбиральні. Якщо всього цього немає, краще підшукати інше приміщення. Пам’ятайте, що воно має відповідати вимогам СЕС і пожежної безпеки.

Тепер варто зайнятися пошуком персоналу. Можна знайти непоганих молодих електриків в місцевих ПТУ. Вони зацікавлені подвійно — крім зарплати їх турбує вчасно закрита практика. Ви можете домовитися з адміністрацією ПТУ про закриття практики тим, хто працює у вас в майстерні. Цей хід також забезпечить вам сумлінне ставлення працівників до свого заняття — мало хто хоче отримати погану оцінку за проходження практики. Для початку вам вистачить двох сумлінних практикантів — вони працюватимуть через день, скажімо з 8 ранку до 6 вечора. Субота та неділя — вихідний. Домовляйтеся з ними про відрядній оплаті — адже з початку замовлень буде не так багато.

Другий варіант — замовлення можна приймати по телефону і передавати вашим майстрам по мірі необхідності. Це звільнить їх від виснажливого робочого дня. Пізніше, коли клієнтів буде більше, варто перейти до погодинної оплати.

Коли ви знайшли майстрів і приміщення для роботи, час приступати до формальностей — реєстрації бізнесу. Оформлення ІП не повинно зайняти більше тижня. Вам також знадобиться дозвіл від СЕС і пожежної інспекції. Коли всі документи на руках, можна приступати до роботи.

У провінційних містах залучати клієнтів можна рекламою по місцевому ТБ. У містах більше підійдуть рекламні банери і розклеювання оголошень.

Поділіться своєю думкою