Рекламні підставки для кафе і ресторанів

Відвідувачі закладів громадського харчування — величезна цільова аудиторія для рекламодавців. Люди, сидячи за столиками в кафе і ресторанах в очікуванні замовлення, вивчають все, що трапляється їм на очі, навіть підставки під посуд. І ось ці підставки є прекрасним рекламним носієм. Якщо забезпечувати заклади громадського харчування такими підставками на безкоштовній основі, можна побудувати прибутковий бізнес.

Схема проекту досить проста. Необхідно знайти клієнтів, зацікавлених в рекламі своїх товарів або послуг і запропонувати їм друк рекламних підставок для ресторанів. Потім потрібно домовитися з власниками цих ресторанів. Їм, у свою чергу, можна запропонувати безкоштовну друк меню закладу, навколо якого по периметру будуть розміщуватися рекламні блоки. Надайте можливість клієнтської аудиторії самостійно вибирати спосіб друку, розміри, пропонуйте різноманітні шаблони.

Коли клієнти знайдені — справа залишається за малим. Друкувати підставки можна в домашніх умовах, закупивши відповідну техніку і матеріали, а можна замовити їх в найближчій друкарні. Стартові вкладення можуть бути мінімальними. Почати бізнес реально, маючи в кишені 50-60 тисяч рублів. Якщо все зробити грамотно, то окупити вкладення можна протягом першого місяця роботи.

Share your thoughts