Рекламні дзеркала: бізнес-ідеї для початківців, в маленькому місті, мінімальні вкладення

Без якогось предмета не обходиться рішуче жоден сучасний чоловік? З якої речі він починає свого ранок і повз чого не може пройти протягом дня? Відповідь, як не дивно, дуже проста: мова йде про дзеркалі. Така увага до відбиваючих поверхонь виявляється на руку не тільки скляним заводам, але і рекламного бізнесу, які придумав нову прийом — рекламні дзеркала.

Що з себе представляють рекламні дзеркала? По факту це саме звичайне дзеркало, на якому розміщена графічна інформація або рекламний слоган. Природно, вони повинні займати не всю поверхню дзеркала, інакше такий предмет інтер’єру буде викликати тільки роздратування. Постарайтеся вмістити рекламу в 10-15% площі поверхні.

Щоб почати бізнес з встановлення рекламних дзеркал, необхідний мінімальний стартовий капітал — близько 20 тис. рублів. На ці гроші можна закупити витратні матеріали та оплатити друк зображень сторонньої організації.

Щоб скоротити витрати, можна купити пластикові дзеркала з самоклеющейся основою замість звичний скляних. Їх вартість набагато нижча.

Паралельно потрібно починати шукати перших замовників. Якщо ви вирішите почати бізнес на рекламних дзеркалах, працювати доведеться в основному з компаніями, що виробляють товари і послуги для жінок. Саме у дам дзеркала викликають найбільш живий і непідробний інтерес.

Вартість розміщення реклами на дзеркалах ви можете встановлювати самостійно, без огляду на конкурентів. Останніх в цій ніші бізнес зовсім небагато. І все-таки краще не відлякувати клієнта занадто високим цінником — 1000 рублів за установку одного дзеркала буде цілком достатньо. Собівартість встановлення і виготовлення дзеркала при цьому не буде перевищувати 200 рублів.

Самому рекламному бізнесу не обійтися без реклами. Варто розглянути такі канали просування, як місцеві ЗМІ або інтернет.

Поділіться своєю думкою