Рекламне мило: бізнес-ідея домашній бізнес, виробництво, для жінок, мінімальні вкладення, для початківців

Мило давно і міцно увійшло в наш побут. Його непримітні шматочки ми бачимо вдома, на роботі, в готелях, кафе та ресторанах.Ми рідко звертаємо на нього увагу, адже вона майже скрізь однакове. Це за технології виробництва: верстатів, які штампують мило, не до красивих форм. І ми можемо на цьому непогано заробити.

Напевно, про бізнес-ідеї виробництва і реалізації мила ручної роботи знають вже багато. Ми пропонуємо вам вдосконалений варіант цієї ідеї. Мило — це в першу чергу предмет побуту, а значить — воно завжди у нас перед очима. Виходить, його можна використовувати не тільки за прямим призначенням, але і як чудовий носій реклами.

«Мильні» візитки можуть стати приємним подарунком для користувачів пралень і салонів краси.

На відміну від візитних карток, буклетів рекламних проспектів, шматочок рекламного мила буде радувати свого господаря.

Такий подарунок не відправиться на смітник за першої ж можливості, а навпаки, буде кожен раз нагадувати власнику про себе і компанії-рекламодавця.

Мильна конкуренція зараз вже висока: у великих містах це як мінімум кілька спеціалізованих магазинів. У провінції мильним бізнесом завідують домашні умільці.Увійти на ринок звичайно, можна, але потрібен оригінальний продукт, який не зможуть запропонувати конкуренти. Ідея з використанням шматочків мила як рекламних носіїв дуже свіжа, а значить, ви можете стати першим виробником подібного продукту на місцевому ринку.

Технологія виготовлення рекламного мила дуже проста. Найлегший спосіб — заливка мильною сумішшю спеціальних формочок, наприклад, рекламних брелоків компанії-замовника.Таке мило стане хорошим сувеніром для корпоративних свят.

Виготовлення мильної суміші — не дуже складний процес.

Всі витрати для роботи «з нуля» — близько 5-6 тисяч рублів.

Весь процес миловаріння легко проходить в домашніх умовах. Необхідний інвентар: каструля, спеціальні ваги, формочки. Також потрібно буде придбати інгредієнти: мильна основа, жирне масло, барвники та ароматизатори.

Навчитися варити домашнє мило дуже просто. Мильну основу потрібно в певних пропорціях змішати з іншими інгредієнтами, розлити по формах, почекати пару днів — і ось ваш товар готовий. Як бачите, це не складніше, ніж спекти печиво. За пару годин ви освоїте базові моменти миловаріння, достатні для того, щоб зробити на цьому бізнес.

Поділіться своєю думкою