Реклама в ліфтах: бізнес-ідея в маленькому місті, в сфері сервісу, мінімальні вкладення, для початківців

Рекламний бізнес на даний момент є одним з найбільш високоприбуткових сегментів на ринку послуг. Однак, з’являються все нові і нові його форми, а значить — ви можете встигнути потрапити в тренд і непогано на цьому заробити. Зараз все більшої популярності набуває реклама у ліфтах.

У століття високих технологій і повсюдного поширення Інтернету ми звикли не звертати уваги на яскраві картинки і помітні слогани. Вони нас вже не вражають, і дивимося на них ми хіба що від нудьги.

Саме нудьга змушує людей читати оголошення в ліфті.

Багатьом бізнесменам це прекрасно відомо, і вони із задоволенням користуються послугами компаній, що пропонують розміщення реклами в ліфтах.

Почати заробляти на цьому просто. Першим ділом потрібно знайти будинки, ліфти яких не обклеєні рекламою. Кожним будинком управляє конкретна ЖЕУ або ЖЕК, з керівництвом якої можна обговорити можливість і умови розміщення реклами в ліфтах. Як правило, вас попросять перераховувати невеликий відсоток або розміщувати безкоштовні оголошення для житлового фонду. Це досить вигідні умови.

Коли ви домовитеся, потрібно шукати клієнтів. Можна розмістити оголошення в інтернет-каталогах, непогано працює контекстна реклама Google AdWords, Яндекс.Директ) з прив’язкою до геолокації.

Але все-таки найбільш ефективний спосіб залучення клієнтів — самому звертатися з пропозицією в різні фірми. Швидше за все, перші замовники з’являться протягом тижня.

Не менш важливо знайти сумлінних розклеювачів. Чи варто говорити, що набагато простіше вдатися до послуг, ніж обклеювати ліфти самому. Середня вартість розклеювання оголошень 100 — 500 рублів. За хорошу роботу краще давати премії, це позитивно позначиться на якості, а, отже, і на кількості клієнтів.

Тепер перейдемо до питання про доходи. Припустимо, ми ставимо ціну 6000 рублів за 100 оголошень (така ціна вважається невисокою). З них ви витратите:

  • 300-500 рублів на дизайн рекламного макету;
  • 700-1000 рублів на друк рекламних оголошень в друкарні;
  • 500 рублів на оплату послуг розклеювача.

Отже, витрати на одне замовлення складуть 1500-2000 рублів, а прибуток з нього — 4000-4500 рублів. Якщо ви подбаєте про якість послуги, потік клієнтів буде постійно зростати. За умови, що ви будете мати 10 замовлень на місяць, ваш дохід складе 40000-45000 рублів. Крім цього, ви можете використовувати ліфти як рекламну площадку для здійснення своїх власних ідей.

Поділіться своєю думкою