Реклама на воді

Величезні кулери з водою ми можемо спостерігати всюди — в бізнес-центрах, в торгово-розважальних комплексах, в медичних установах, салонах краси і т. д. Щодня до цих пристроїв підходять сотні людей, які є потенційною цільовою аудиторією для багатьох рекламодавців. Тому, зайнявшись розміщенням реклами на бутлях для кулерів і пропонуючи подібну послугу, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Реалізувати проект під силу будь-якому починаючому підприємцеві. Великих вкладень не потрібно. За великим рахунком, ви граєте роль посередника. Спочатку налаживаете контакти з постачальниками питної води в різні організації (двох-трьох компаній буде достатньо). Потім знаходите клієнтів, зацікавлених в рекламі, і пропонуєте їм такі незвичайні і дуже результативні майданчики для розміщення інформації.

На пошуки доведеться витратити тільки час, а ось основні кошти підуть на розробку та друк реклами. Якщо дизайнерських навичок не є, можна залучити до співпраці бюджетного фрілансера з цієї сфери.

Подібні посередницькі послуги мають величезні перспективи. Якщо підійти до втілення бізнес-ідеї грамотно, можна досить швидко вийти на високий і, головне, стабільний дохід.

Share your thoughts