Реклама на велосипеді

Робити бізнес можна буквально на всьому, навіть сидячи на велосипеді! Прекрасним проектом для підприємців-початківців-велолюбителів стане публікація реклами на своїх двоколісних «залізних конях».

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно зазначити, що позитивні приклади подібних проектів вже є. Так, один з жителів підмосковного дачного селища зумів заробити непогані гроші за допомогою велотранспорту. Він періодично їздив на велосипеді по населеному пункту, і одного разу його попросили підшукати якусь сезонну роботу для приїжджих робітників. Чоловік довго морочитися не став, він просто написав оголошення і прикріпив його до багажника велосипеда. Його невелику замітку прочитало багато людей, коли той залишав транспорт де-небудь біля магазину і йшов за покупками. Таким чином, робота на сезон знайшлася дуже швидко.

Далі — більше. Пенсіонер зрозумів, що його варіант реклами спрацював, і став пропонувати свої послуги іншим рекламодавцям, вже більші і серйозніші. Його рекламне місце виявилося дуже затребуваним — креативність чоловіка була оцінена по достоїнству, так і клієнтів замовникам він наводив досить часто.

Велореклама реально працює, але якщо ви хочете отримати більш великих замовників, то до справи варто підійти максимально відповідально, наприклад, переобладнати велосипед, прикріпивши до нього яскраві таблички або штендери. Якщо підходити до реалізації проекту грамотно, від подібної динамічної реклами можна отримувати дуже гідну прибуток!

Share your thoughts