Реклама на старих покинутих автомобілях

На вулицях і у дворах практично кожного провінційного міста можна зустріти старі, занедбані транспортні засоби, які роками припадають пилом і гниють перед офісними центрами, житловими будинками, гаражами, на придорожніх узбіччях. Як би міська влада не намагалися очищати вулиці від подібного непотребу, він все одно час від часу з’являється то в одному місці, то в іншому. Такі безхазяйні автомобілі, займають вільний простір, дуже дратують. Але заповзятливі бізнесмени-початківці повинні одразу второпати, що і на цих руїнах можна заробити, адже вони є відмінним місцем для реклами.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Як показує практика, рекламодавці із задоволенням готові використовувати автотранспорт в якості рекламного носія. І не завжди цей транспорт зобов’язаний бути рухаються, хоча мобільність, звичайно, краща. Покинуті машини — прекрасний спосіб просування товарів і послуг. До речі, зовсім необов’язково вони повинні бути безхазяйними. Багато пенсіонери, які не мають гаражів, залишають свої авто на осінньо-зимовий період прямо на стоянках, та за невелику плату вони, швидше за все, будуть готові дати дозвіл на використання своєї чотириколісної власності в якості рекламного носія.

Щоб реалізувати проект, для початку створіть своєрідну базу даних про покинутих машинах вашого міста. Потім з цими відомостями необхідно звертатися до рекламодавцям. Проявляйте фантазію, креативьте, і клієнти неодмінно з’являться.

Що ж стосується нанесення реклами на авто, то способів може бути багато. Це і аерографія, і наклейки, і установка невеликих банерів. Простір для діяльності широке: використовувати можна не тільки скла машини, але і весь кузов, включаючи капот і багажник. Якщо підійти до справи з розумом, то можна отримати непоганий джерело для додаткового заробітку, адже конкурентів у вас точно не буде.

Share your thoughts