Реклама на сірниках

Сірникові коробки є практично в кожному будинку або квартирі. Взагалі, сірники — товар масового користування, а реклама на сірникових коробках може «зачепити» саму різношерсту цільову аудиторію. Саме тому спичечно-рекламний бізнес здатний приносити підприємцю стабільно високий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Знайти замовників у даній бізнес-сфері зовсім нескладно — рекламодавців, що бажають розповісти про свої послуги потенційним клієнтам, завжди багато. Набагато більшу проблему становить укладення договору з виробництвами, на яких виготовляють сірники. Але і з цим завданням впоратися цілком реально, якщо не скупитися і пропонувати непогані відсотки.

По суті, бізнес, зв’язаний з рекламою на сірниках, — це посередництво. Вкладатися доведеться по мінімуму. А можна обійтися взагалі без вкладень, беручи з рекламодавця передоплату. Тому такий проект під силу здійснити навіть недосвідченому студенту.

Звичайно, величезна сколотити стан на цьому не вдасться, а от зібрати пристойний стартовий капітал для початку іншого, більш потужного і перспективного проекту, цілком реально. Хто знає, можливо, в майбутньому ви захочете самостійно виробляти ці самі сірники!

Share your thoughts