Реклама на сходових драбинах

Стандартні рекламні засоби не завжди дієві, бо вже занадто звичні. Щоб просувати товари і послуги, необхідно придумувати нові «хитрощі», креативити і винаходити. Наприклад, прекрасною ідеєю може стати розміщення рекламної інформації на сходах.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Сходова реклама має величезні перспективи. Сходи завжди на виду у великої кількості людей. За ним щодня проходять сотні потенційних клієнтів рекламодавців, і такий шанс упускати не можна. В європейських країнах маркетологи вже давно використовують подібний хід, в нашій країні конкуренції поки не спостерігається, тому всі шляхи для бізнесменів-початківців-рекламників відкриті.

Для реклами підходять різні сходові отвори. Можна використовувати ступені багатоповерхівок, торгових центрів, розважальних комплексів, вокзалів, аеропортів, метро і т. д. Звичайно, перед розміщенням інформації потрібно буде узгодити це питання з компетентними органами. Але якщо ви запропонуєте дійсно яскравий і ефектний проект, який стане ще і прикрасою сходів, то проблем виникнути не повинно.

Способи нанесення реклами можуть бути будь-якими. Фарби або наклейки — не настільки важливо. Головне, щоб це було стильно, сучасно і презентабельно. Якщо послуга буде надаватися дійсно якісно, і результат не змусить себе чекати, постійний клієнтський потік вам забезпечений.

Share your thoughts