Реклама на лавках

Рекламний бізнес сьогодні вважається одним з найбільш перспективних серед підприємців-початківців. Прекрасний дохід можна отримати, розміщуючи рекламу замовників на лавках.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ідея полягає в тому, щоб самостійно виготовляти лавочки для громадського користування, встановлювати їх в місцях з великою прохідністю і залучати до свого проекту рекламодавців, зацікавлених у залученні цільової аудиторії таким нестандартним чином. Тобто перше, що вам знадобиться — це матеріали та інструменти для виготовлення лавок, а також уміння це робити. Якщо останнього навички не є, можна залучити до роботи сторонніх майстрів. Середня вартість одного бюджетного виробу становить 2500 — 3000 рублів. Для успішного старту буде потрібно не менше 10 лавок.

Коли питання з виготовленням лавок буде вирішено, можна переходити до пошуку клієнтів. Компаній, що бажають мати власну брендовий лавку в міських парках і скверах, буде предостатньо. Важливо донести до потенційних замовників переваги цієї ідеї. Можна вести переговори і презентувати свою послугу самостійно, але якщо досвіду немає, варто подумати про наймання кваліфікованого менеджера по рекламі, виплачуючи йому певний відсоток від прибутку.

Прибутковість цього бізнесу безпосередньо залежить від масштабів діяльності, тобто від витрат. Припустимо, ви плануєте установку 50 лавок. На це піде близько 120 000 рублів. Одне виріб буде приносити підприємцю в середньому 3000 рублів щомісяця. Тобто півсотні крамничок — це 150 000 рублів доходу. Звичайно, не факт, що в перший місяць вдасться продати всі рекламні місця, але панікувати не варто — окупність проекту все одно буде досить оперативною.

Share your thoughts