Реклама на квіткових клумбах

Ідея використання квіткових клумб для реклами не нова. Досить згадати, що рівно сто років тому, після перемоги Жовтневої революції, більшість квіткових клумб столиці майоріли помітною ідеологічною пропагандою. З яскравих кольорів викладалися п’ятикутна зірка, серп і молот, до свят створювалися тематичні квіткові композиції.

І ось в наші дні про можливості красивою реклами на міських клумбах знову згадали. Традиційні маркетингові акції приїлися, а ось яскраві, оригінальні і радують око квіткові оголошення завойовують популярність. Тому бізнес-ідея відкриття агентства з організації реклами на міських клумбах може стати досить прибутковим заходом.

Організація рекламного бізнесу на квіткових клумбах

Для старту даного проекту бізнесменові не потрібно великих капіталовкладень. Однак необхідна хоча б невелика команда професіоналів, в число яких повинні увійти рекламні дизайнери і фахівці з вирощування і висадці квітів, кілька різноробочих, з функціями яких цілком можуть впоратися студенти, які шукають підробіток у весняно-літній час.

Для підвезення саджанців до клумбі бажано мати в своєму розпорядженні автомобіль. Особливих технічних засобів не потрібно, досить елементарного садового інвентаря.

Якщо ви відчуваєте в собі сили домовитися з муніципальною владою про оренду ділянок міської землі з наявними на них клумбами, то сміливо беріться за здійснення проекту.

Майте на увазі, орендувати землю найкраще поблизу великих магістралей. Таким чином кількість охоплених рекламою буде незрівнянно більшим, по-перше, і, по-друге, створена вами акція буде служити хорошим промо вашому бізнесу — до вас буде надходити набагато більше заявок на виконання замовлень по організації нової оригінальної реклами.

Прибутковість красивого бізнесу на квіткових клумбах

У столичному регіоні за одне замовлення можна отримати близько 10-15 тис. руб. В провінції, природно, ціни на подібні послуги нижче. Єдиним недоліком рекламного квіткового бізнесу є його сезонність. Однак у холодну пору року бізнесмен при бажанні може переключатися на виготовлення флораріумов.

Вашими потенційними клієнтами можуть стати власники великих корпорацій, організатори виставок і організатори міських свят, господарі великих приватних фірм.

Поділіться своєю думкою