Реклама для студентів на зошитах

Студенти — відмінна мішень» для підприємців. Це досить широка цільова аудиторія з власними потребами і пріоритетами. Щоб просувати свої товари і послуги студентству, необхідно використовувати засоби, які їм близькі. Наприклад, чудовою ідеєю для бізнесу може стати розміщення реклами на зошитах.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Суть проекту проста, і для його реалізації не потрібно значних фінансових витрат. Достатньо володіти навиком комунікабельності.

Для початку необхідно підшукати відповідних рекламодавців. Дуже багатьом буде цікаво увагу студентів. Якщо клієнт більш спрямований на жіночу цільову аудиторію, пропонуємо поширення реклами в педагогічних і медичних навчальних закладах, якщо більше цікавить чоловіча половина людства — націлюємося на технічні вузи. Головна фішка полягає в тому, що зошити будуть пропонуватися безкоштовно. Тобто купувати їх студентам не доведеться, а, значить, інформація гарантовано дійде до них, адже ніхто в наш час не відмовиться від «халяви»!

Коли замовник послуги знайдений, можна взяти з нього невелику передоплату і вирушати в найближчу друкарню, попередньо розробивши проект реклами. Це можна робити самостійно, а можна звернутися за допомогою до дизайнера. Готову рекламну продукцію можна розповсюджувати за допомогою самих же студентів. Наприклад, роздавати партії зошитів старост студентських груп. Звичайно, рекламодавцеві необхідно надати фотозвіт.

Щоб отримати прибуток від такого виду діяльності, важливо правильно скласти бізнес-план, ретельно прорахувавши всі витрати. Ідея вигідна з тієї точки зору, що не вимагає практично ніяких грошових вкладень. По суті, за все платить рекламодавець, а ви лише отримуєте свою частку за креатив.

Share your thoughts