Речі з автомобільних покришок: іноземні бізнес-ідеї, виробництво, інноваційні ідеї, мінімальні вкладення, для початківців

Нову бізнес-ідею згенерували африканці. Чорношкірі новатори вирішили під особливим кутом подивитися на використання старих автомобільних покришок і почали виготовляти з них не клумби і невигадливі садові фігури, як це зазвичай прийнято, а саму справжню взуття! Відомо, що гума володіє підвищеною міцністю, тому африканські сандалі залишаються цілими і неушкодженими до 10 років. Таке взуття не рветься, не промокає, довго не стирається. До того ж, варто унікальна новинка дуже дешево — близько двох-трьох доларів.

Виготовляються сандалії дуже просто. З покришки спочатку вирізають підошву взуття (малюнок протектора звернений до землі). Потім до цих заготівлях прилаживаются всілякі ремінці для кріплення до ноги.

Сьогодні подібні вироби популярні не тільки серед корінних жителів африканських племен, але і серед туристів, які буквально хапають «автомобільні» тапки на сувеніри.

Деякі заповзятливі європейські бізнесмени взяли на озброєння цю ідею і вже створюють свою лінійку взуття з автопокришок. У приклад можна поставити інтернет-магазин Maasai Trends. Взуття для цього магазину виготовляється вже справжніми майстрами-шевцями. У середньому, із звичайної легковий шини виходить 4 пари взуття. Вартість такого унікального виробу — не нижче 12 доларів.

Асортимент подібних виробництв розширюється, і сьогодні у продажу можна знайти кошики, відра та миски з автомобільних покришок.

Поділіться своєю думкою