ребрендинг профілів на сайті знайомств

Сайт знайомств під назвою Tinder користується величезною популярністю у користувачів всього світу. Мільярди чоловічих профілів проглядаються щодня, але тільки одиниці з них заслуговують уваги представниць прекрасної статі. Це зауважила журналістка з Нової Зеландії Емілі Маклін і вирішила, що це її шанс заробити. Таким чином всього за кілька місяців дівчині вдалося заснувати і розкрутити прибуткова справа.

Підприємлива бізнес-леді запропонувала чоловікам свою послугу з «прокачування» їх профілів в соціальних мережах, а саме, на сайтах знайомств. За помірну плату (в перерахунку на російські рублі — близько 1200 карбованців) Маклін займається так званим ребрендингом. Ні, вона не переписує біографії своїх клієнтів, а просто допомагає їм виокремити дійсно цікаві і привабливі факти, а також надає допомогу з вибором фотознімків для портфоліо. Це мінімальний пакет послуг.

Чим більше клієнт готовий заплатити, тим більш широкий спектр робіт проводить Емілі. Приміром, за окрему плату вона вчить, як спілкуватися з дівчатами і жінками.

Найдорожчий тариф під назвою «Пожежа» включає всі перераховані вище дії плюс фотосесію на 50 знімків, а також повну інструкцію по знайомству і вдалому розвитку відносин з жінками різних вікових груп.

Поділіться своєю думкою