Реборнінг

Отримувати стабільний дохід, не виходячи зі стін власного будинку, мріють сьогодні дуже багато. Одним з перспективних домашніх бізнес-проектів може стати виготовлення ляльок в стилі реборн.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ляльки реборн вперше з’явилися на території США, а потім плавно перейшли в інші країни світу. Їх відмінна особливість полягає в тому, що зовні вони дуже схожі на справжніх немовлят. У лялечок живий погляд, емоції на обличчі, зморшки, складочки, волоссячко. Такого ефекту можна домогтися тільки вручну. Тому реборни належать до унікальних виробів хенд-мейд і цінуються дуже високо.

Навчитися реборнингу непросто, але цілком реально. На цю тему є дуже багато інформації в Інтернеті, тому проблем з пошуком навчальних матеріалів не виникне. Крім того, в Росії є кілька славнозвісних майстрів, які нерідко діляться своїм досвідом з усіма бажаючими і проводять професійні майстер-класи. Ляльки робляться із спеціальних силіконових або вінілових заготовок.

Вартість однієї такої лялечки чимала. У середньому, реборни продаються по 20 — 25 тисяч рублів. І при цьому відмінно продаються! Купують іграшкових немовлят не тільки для дітей, але і для дорослих. Як показала практика, жінки і дівчата з великим задоволенням грають у такі незвичайні ляльки. Тому спробувати себе в цьому домашньому бізнесі безперечно варто!

Share your thoughts