Равликовий масаж

Про користь равликів-ахатин відомо вже досить давно. До деякого часу їх використовували тільки в якості елітного джерела їжі. Але вчені з’ясували, що улиточная слиз володіє неймовірними, практично животворящими властивостями. І сьогодні набирає популярність послуга масажу ахатинами. Пропонуючи таку унікальну послугу, можна побудувати прибутковий бізнес.

Масажують за допомогою равликів і обличчя, і тіло. Слизової компонент сприяє швидкій регенерації шкірних покривів, прискорює загоєння шрамів, згладжує глибокі рубці, надає загальний підтягуючий ефект та бореться з проявами целюліту як на ранній, так і на пізніх стадіях.

Щасливці, яким вже вдалося випробувати дану процедуру, стверджують, що це дуже приємно. Равлики повільно пересуваються по шкірі, здійснюючи хвилеподібні скорочення і створюючи неповторний масажний ефект.

Масаж равликами вже досить давно пропонують в європейських салонах краси. Вартість десятиденного курсу встановилася на рівні 180-200 доларів. У Росії ця послуга поки що в новинку, і це чудова новина для підприємців-початківців!

Share your thoughts