Равіолі через онлайн-конструктор

Конкуренція у сфері громадського харчування дуже велика. Практично щодня відкриваються нові кафе і ресторани, яким все складніше і складніше залучати досвідчену публіку. Щоб гарантовано отримати клієнтів, необхідно дивувати в самому позитивному сенсі цього слова. Тільки щось нове, небанальне здатне змусити людей піти до вас, а не до сусідньої піцерії. Цю тенденцію розуміли і власники німецької компанії під назвою Stuggi, коли почали створювати свій проект. П’ятеро підприємливих молодих людей прекрасно усвідомлювали, що класикою вже нікого не здивуєш, і вирішили піти зовсім по-іншому шляху. Вони створили унікальний ресурс для людей, які люблять експериментувати зі смаками і пробувати щось нове.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

У компанії Stuggi є власний сайт, який, по суті, є онлайн-конструктором. Будь-який бажаючий має можливість зареєструватися на ресурсі і замовити равіолі, приготоване за їх власним рецептом. На Інтернет-майданчику пропонується вибрати колір тіста, основу для начинки (м’ясну або вегетаріанську) і т. д. Підкатегорій дуже багато. Коли замовник завершує вибір, він оплачує замовлення, і кухар компанії готує равіолі знов придуманої рецептурою вручну.

Доставляють готове блюдо в спеціальному кулері, щоб гарантувати його свіжість. Середня вартість порції вагою 390 грам встановилася на рівні 7,5 євро. У новаторів немає відбою від клієнтів. У планах на найближче майбутнє пошук кількох помічників кухаря.

Share your thoughts