Раковина і еко-туалет: два в одному

Проблема збереження водних ресурсів на планеті стоїть дуже гостро. До її вирішення сьогодні підключилися не тільки вчені, але і дизайнери. Зокрема, в магазини активно впроваджується новий асортимент унікальною еко-сантехніки. Прекрасним представником цього ряду товарів є винахід іспанських дизайнерів під назвою «W+W».

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Сантехнічна інновація являє собою туалет і раковину, суміщені в одній конструкції. «W+W» не тільки компактний, то й дуже корисний, оскільки дозволяє заощадити до 25% води. Справа в тому, що раковина грає роль зливного бачка. Тобто, користувач туалету застосовує його за призначенням, потім приступає до миття рук і одночасно з цим очищає унітаз, так як вода з раковини під напором потрапляє саме туди.

«W+W» оснащений системою водоочищення, тобто наявність бактерій і неприємних ароматів виключено. Також пристрій впроваджено спеціальний регулятор, за допомогою якого можна встановлювати оптимальну температуру води і рівень інтенсивності водного потоку.

На сьогоднішній день розробка продається в європейських країнах за ціною в 2730 євро. Вартість, звичайно, чимала, але еко-туалетом вже зацікавилися влади багатьох держав, так що найближчим часом планується налагодити фінансування масового виробництва вироби з державних бюджетів.

Share your thoughts