Рай для книголюбів: іноземні бізнес-ідеї

Любите «живі» книги? Хочете ненадовго втекти від сучасного світу, життя в якому немислима без IT-технологій і купи всіляких гаджетів? Тоді вам обов’язково варто відвідати книжковий магазин Libreria, розташований в Лондоні. Концепція магазину заснована на повній відмові від сучасних технологій. Єдине, що нагадує про сучасність — це, що забезпечує роботу магазину.

Концепція закладу запозичена з книги «Вавилонська Бібліотека». Тільки на відміну від книжкового прототипу, створеного уявою Хорхе Луїса Борхеса, магазин займає значно менше простору. До речі, бібліотека в творі даного автора більш ніж у 10 разів перевищувала розміри Всесвіту.

Стелажі магазину оснащені зручними лавками, щоб потенційний покупець міг присісти і неквапливо ознайомитися зі змістом книги. В цілому інтер’єр приміщення виконаний в теплих, домашніх тонах, щоб покупці могли відчути, ніби вони знаходяться не в магазині, а у себе вдома. Власником магазину є Рохан Сільва і Сем Алдентон, також заснували соціальний простір для творчих людей і підприємців. Прийти в новий магазин варто не тільки за книгою, але й просто для того, щоб приємно провести час у спокійній обстановці.

Поділіться своєю думкою