Радіоантена струменя з морської води: Інноваційні ідеї

Винахідник Деніель Там підкорив радіоаматорів своїм новим винаходом — він зумів зробити антену звичайної морської води. Пристрій, сконструйований вченим, невеликих розмірів і дозволяє брати його з собою в будь-які подорожі. Для того щоб отримати «морську антену», необхідно лише занурити винахід у воду і включити його. Пристрій під назвою SeaAerial, що працює за принципом насоса, що створює у місці занурення невеликий фонтанчик з морської води, який стає прекрасним обладнанням для уловлювання різних радіочастот.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Головна умова — вода повинна бути тільки солона, в прісноводних водоймах такий «номер» не пройде. І це зовсім не дивно, адже в морських водних просторах розчинена практично вся таблиця Менделєєва, тому кращого провідника просто не знайти.Звичайно, новий винахід у вигляді постійно б’є міні-фонтанчика втричі поступається звичної металевої антени по ККД, але сама ідея заслуговує величезної поваги. Кожному радіоаматорові варто спробувати створити подібний науковий шедевр і випробувати його в дії.

Про користь винаходу говорить і той факт, що над його вдосконаленням сьогодні працюють фахівці таких прославлених компаній як Гугл і Міцубісі.

Share your thoughts