Радіо проти посухи: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні ідеї

Влада Каліфорнії придумали дієвий спосіб боротьби з посухою. В цьому їм на допомогу прийшла місцева тематична радіостанція. Характерною особливістю цієї станції є те, що, створена музичним streaming-мобільним додатком Pandora Radio, вона себе повністю присвятила темі води, адже і називається вона відповідає: Water lover’s Station. Головною своєю місією радіостанція заявляє боротьбу з посухою. І така заява не дивно. Адже штат знаходиться поруч з пустелею, і проблема економії води — найголовніша в житті регіону.

Однак співробітники Water lover’s Station не обмежуються лише тематичним репертуаром, покликаним виховувати у населення дбайливе ставлення до води.

Фахівці станції пішли далі: невеликий тривалістю кожної пісні вони пропагують витрачати менше часу на водні процедури.

За традицією, американці приймають душ, слухаючи радіо і підспівуючи улюбленим виконавцям. Радіостанція Water lover’s Station розробила так званий «Таймер Економії», відповідно до якого людина може перебувати в душі лише під час звучання пісні. Як тільки пролунали останні акорди музичного твору, необхідно відразу ж покинути душ. Тому всі музичні треки тривають не більше п’яти хвилин. Так законослухняних каліфорнійців місцева радіостанція привчає економити воду.

Поділіться своєю думкою