Радіо для подорожей у часі: інноваційні бізнес-ідеї, іноземні

Американська компанія створила радіоприймач під назвою Time Travel Radio, що дозволяє його власникам відправитися в музичну подорож у часі. Насправді, тільки зовні пристрій нагадує старовинні приймачі радіохвиль. За фактом, це звичайний програвач, який користувач може наповнити улюбленими мелодіями різних років. Незвичайність музичного апарату полягає в тому, що він програє композиції за роками. На корпусі винаходу є два регулятори: перший — для того, щоб регулювати рівень гучності, другий — щоб вибрати необхідний рік.

Так, користувач програвача спочатку заповнює його пам’ять всілякої музикою, потім вибирає рік і тут же подумки і душею переноситься в обрану епоху за допомогою мелодій.

Необхідно зазначити, що ідея не нова. Подібний приймач, але на інтернет-просторах, створив француз Бенджамін Моро. Популярний музикант і діджей розробив своєрідну інтерактивну пісенну бібліотеку. Гість цієї бібліотеки може в режимі онлайн вибрати певну країну і рік і слухати мелодії цієї держави тих чи інших років. На даному ресурсі під назвою Radioooo можна знайти всю музику від початку 20 століття.

Поділіться своєю думкою