Пивне омолодження

Про користь і шкоду пива ходить безліч розмов у всьому світі. Поки одні сурмлять про згубний вплив пінного напою на організм, інші знаходять йому гідне застосування. Японці (відомі довгожителі) намагаються всілякими способами відстрочити старість. І японські новатори в області косметології знайшли черговий спосіб збереження молодості шкіри за допомогою унікальної пивний терапії.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Великий японський виробник косметичних продуктів створив диво-порошок, корисні якості якого активізуються за допомогою пивного алкоголю. Спосіб застосування простий: колагеновий субстрат висипається в склянку, заливається вищеназваним напоєм, розмішується до появи міцної піни і швидко випивається.

Розробники стверджують, що їх «дітище» — це справжній еліксир молодості.

Порошкоподібний колаген винахідники прилучают з свинини. Фасується препарат в маленькі пакетики вагою 1 грам, які продаються набором по 10 штук за 1000 ієн, що в перекладі на російські рублі становить близько 350 «карбованців».

Один пакетик «молодильного» речовини розрахований на півлітра пива. Чи потрібно використовувати конкретну марку чи різновид напою — не уточнюється.

Share your thoughts