Питний фонтан в супермаркетах

Які маркетингові ходи не придумують сучасні виробники, щоб просунути свій товар і привернути до нього увагу покупців. Так, компанія Source Project активно взялася за встановлення в великих супермаркетах і торгових центрах фонтанів, що дозволяють кожному бажаючому насолодитися приємним смаком чистої питної води.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Але все не так просто, як здається на перший погляд: щоб втамувати спрагу, користувачеві фонтану необхідно спочатку придбати спеціальну тару — пляшку під назвою Source Bottle. Адже фонтан підходить тільки для даного аксесуара. Пляшечка купується всього один раз, після цього користуватися питним пристроєм можна безоплатно. Source Bottle дуже компактна, має зручну форму і дискомфорту від постійного носіння в сумці цього атрибута його власник не відчуває.

Система працює дуже цікаво: як тільки покупець наливає в ємність фонтануючу воду, сенсорні датчики тут же фіксують цю інформацію і відправляють дані виробнику, а той, у свою чергу, нагороджує володаря пляшки бонусними балами для здійснення наступних покупок.

Ідея сама по собі прекрасна: люди мають можливість скуштувати очищеної води в будь-який момент, навіть у випадку, якщо в торговому центрі відсутні продуктові відділи. Але для відкриття такого бізнесу доведеться залагодити питання з ритейлерами: чи погодяться вони на те, щоб покупці отримували продукт практично задарма?

Share your thoughts