Питної пакетований кави

Пригоститися чашкою підбадьорливого кави в процесі трудового дня люблять дуже багато. Не завжди на приготування напою стандартним способом є час. Але після появи унікальних паперових пакетів для кави ця проблема залишилася в минулому.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Невеликий мішечок з щільної непромокального паперу зовні нагадує чайник з носиком. Щоб приготувати кавовий напій, потрібно всього лише залити в термопакет окріп. Кава в мішку вже є. Також у його верхній частині розташовується якісний фільтруючий елемент.

Пакет для кави вміщує в себе відразу три стандартні чашки напою. Виробники пропонують різні смакові варіації. Можна вибрати пакет з ванільним, шоколадним, карамельним, фруктовим ароматизатором.

Європейський офісний «планктон» по достоїнству оцінив новинку. Перша партія пакетованого питного кава була розкуплена за кілька днів. Сьогодні новатори планують організувати великомасштабне виробництво кавових термопакетов і найближчим часом налагодити їх поставки в інші країни. Початківцям російським бізнесменам залишається тільки стежити за новинами, щоб не упустити можливість унікального низкоконкурентного заробітку!

Share your thoughts