Питна захист від сонячних опіків

З приходом літа до багатьом людям приходять і проблеми у вигляді сонячних опіків. Далеко не завжди є можливість захистити власну шкіру від негативних наслідків сонячних ванн за допомогою кремів і лосьйонів. Активну роботу над цією проблемою почали співробітники американської компанії Osmosis Skincare, і їх старання увінчалися успіхом. Не так давно у продажу з’явилася унікальна пероральна захист від сонця, яка вже встигла довести свою ефективність.

Питне засіб під назвою Harmonised H20 UV — інноваційний препарат, призначений не для зовнішнього, а для внутрішнього застосування. Тобто його не потрібно посилено втирати в шкірні покриви. Потрапляючи в організм, активні компоненти засоби викликають вібрацію молекул води на поверхні шкіри. Частота вібрацій підібрана таким чином, що дозволяє гасити активність ультрафіолету.

Harmonised H20 UV пропонується виробником у двох видах: перший не впливає на ступінь засмаги, а другий призначений саме для засмаги, тобто дозволяє отримати красивий шоколадний відтінок шкіри без шкоди для здоров’я. Препарат, згідно інструкції, потрібно пити 1 раз в 4 години всього по 2 мл

Harmonised H20 UV пройшло численні перевірки і було схвалено харчовим наглядом. Дерматологи також не знайшли в засобі ніякої небезпеки. На даний момент препарат реалізується поки тільки на території Америки за ціною 30 доларів за 100 мл. найближчим часом виробники планують виходити з інноваційним продуктом на світовий ринок, так що початківцям вітчизняним підприємцям слід бути «на чеку», щоб встигнути першими налагодити співпрацю з постачальниками.

Поділіться своєю думкою