Пилосос, перетворює квартиру в рівні Doom

Doom — одна з найпопулярніших комп’ютерних ігор, що мають шанувальників у всьому світі. На її основі будуються різні види бізнесу. Тепер черга дійшла і до конструкції побутових приладів. Так, американський дизайнер і розробник відомих комп’ютерних ігор Річ Уайтхаус сконструював унікальний робот-пилосос з сучасним програмним забезпеченням, завдяки якому гаджет вміє створювати карти на манер гри Doom всередині житлового приміщення.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Тобто пилосос оперативно відтворює інтер’єр, продумує карту прибирання і починає швидко виконувати поставлене перед ним завдання, методично пересуваючись по довіреній йому простору. Таким чином, швидкість і ефективність прибирання зростає в рази.

Але це далеко не всі переваги пилососа. Справа в тому, що створену його модулем карту можна переносити в комп’ютерну гру Doom, роблячи з неї новий рівень. Сам творець вже показав, як втілити ідею в життя. Перший пробний рівень, створений власноруч в умовах особистої квартири, Уайтхаус вже надав користувачам, забезпечивши його докладною інструкцією по налаштуванню алгоритмів і створення аналогічного продукту на свій смак. Шанувальники гри в реальному захваті від геніального винаходу новатора!

Share your thoughts