Пилосос і відро для сміття в одному «флаконі»: Інноваційні ідеї; Іноземні бізнес-ідеї

Американські дизайнери, що створюють пристрої на основі мобільних додатків, не втомлюються радувати і шокувати своїх шанувальників — власників ультрамодних смартфонів, різноманітними новинками. Їх нова оригінальна розробка — відро-пилосос Bruno. Він являє собою комплект з відра для сміття та щітки.

Збирати пил, крихти та іншу бруд, сміття з дому такий прилад самостійно не зможе. Господарям доведеться змести все в одну купу, ближче до отвору у відрі, після чого сміття всмоктується в ємність. Примітно, що пристрій розпізнає тільки свою «рідну» щітку і включається, коли вона наближається до нього. У поєднанні ж з іншими мітелками і щітками це відро для сміття працювати не буде.

Головна перевага даної конструкції — відсутність совка, який вже порядком набрид багатьом господиням.

Розумна машина всмокчуть в себе все, що намели на підлозі, а смартфон сповіщає свого власника про повному заповненні відра-пилососа і про необхідність його спустошення.

Звичайно, прилад Bruno більше підходить тим, хто цінує в девайсах не стільки практичну функцію, скільки їх естетичну сторону, красу, сприймає їх як іграшки, цікаве, оригінальне доповнення до інтер’єру.

Поділіться своєю думкою