Пилосос для лову комах

Високі технології проникли в усі сфери нашого життя. Навіть на зміну традиційним мухобойкам вже прийшли високотехнологічні гаджети. Унікальний пилосос для лову комах під назвою Bug Vacuum вже набирає популярність за кордоном.

Зовні пристрій виглядає як довга трубка розширюється з наконечником. Bug Vacuum дуже зручно тримати в курках. Активується він за допомогою однієї кнопки, розташованої на корпусі. При натисканні цієї кнопки гаджет включається, і можна використовувати його за призначенням, засмоктуючи у вбудований контейнер докучливих комах.

Потужність всмоктування Bug Vacuum дуже висока. Практика показала, що за допомогою цього інструменту можна буквально зловити муху на льоту. Павуки та інші комахи, які звикли ховатися в найдальших куточках, тепер теж не сховаються!

Функціонує пилосос від компактного акумулятора, який можна перезаряджати за необхідності. У комплекті з девайсом поставляється зарядний пристрій. Визначити ступінь розрядженості батареї допомагає світловий індикатор. У Росії аналогічних приладів поки що не існує. При цьому пилосос-мухобойка буде напевно затребуваний, особливо в теплу пору року. Головне — встигнути вийти на ринок першими!

Share your thoughts