Пункт видачі замовлень

Дистанційна торгівля процвітає. Але багато компаній, що спеціалізуються на інтернет-продажах, стикаються з проблемою доставки продукції до кінцевого споживача. Дозволити собі утримання власної кур’єрської служби можуть далеко не всі, і ось тут на допомогу приходять спеціалізовані пункти видачі замовлень, на відкритті яких можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Реалізувати такий проект починаючий підприємець може при наявності досить скромних стартових інвестицій. Для успішного початку вистачить і 150 000 рублів. Необхідно лише орендувати невелике приміщення (до 20 кв. м. площі) і придбати комплект обладнання (касовий апарат, ПК, меблі, канцтовари тощо).

Пункт видачі замовлень повинен тісно співпрацювати не тільки з продавцями товарів, але і з транспортними компаніями. Вибір ТК дуже важливий, адже від якості сервісу залежить кінцевий результат. Тому підійдіть до цього питання з особливою увагою.

Графік роботи пункту може бути стандартним — 5/2. На перших порах виступати в ролі оператора можете ви самі. У цьому випадку буде потрібно допомогу тільки спеціаліста з бухгалтерії і, можливо, прибиральниці. Надалі, коли бізнес піде в гору, можна найняти оператора зі сторони.

У цьому проекті, як ні в одному іншому, важлива реклама. Обов’язково створіть власний сайт в Інтернеті, для просування ресурсу доцільно звернутися до компетентних фахівців. Якщо ви зможете завоювати довіру клієнтської аудиторії, то окупність проекту настане досить швидко. Видаючи до 45 замовлень щодня, в місяць з одного пункту реально заробити до 40 000 рублів чистого прибутку.

Share your thoughts