Пункт самовивозу товарів

Торгівля через Інтернет процвітає і постійно набирає обертів. Доставка товарів поштою — задоволення сумнівне. Це не завжди комфортно, а для багатьох просто дорого. Набагато зручніше буває забирати товари, замовлені віддалено, через так звані пункти самовивозу. Заснувавши у своєму місті такий пункт, можна отримати стабільно високий дохід.

Основне завдання підприємця полягає у швидкому та якісному обслуговуванні. За фактом, значного стартового капіталу і не потрібно. Основні статті витрат — це оренда приміщення, його благоустрій і реклама. Кількість інтернет-магазинів тільки зростає, тому при правильному підході знайти клієнтів і укласти з ними партнерську угоду буде нескладно.

Більшість великих торговий інтернет-майданчиків відкрите до співпраці. Самостійно відкривати мережу пунктів самовивозу — дуже клопітка заняття. Зручніше віддати цю справу на аутсорсинг.

Враховуйте, що пункт видачі замовлень передбачає прийом оплати за них. Тому необхідно мати касу і, бажано, сканер штрихкодів. Обов’язково наявність телефону, за допомогою якого можна обдзвонювати клієнтів і сповіщати їх про доставку посилки. У приміщенні повинно бути просторо, так як передбачається розпакування товарів, їх візуальний огляд і тестування.

Ефективність бізнес-проекту залежить від оперативності обслуговування, зручності розташування пункту та прийнятного графіка роботи. Тут все просто: чим більше клієнтів вам вдасться залучити і обслужити, тим вище буде дохід. Так що дерзайте!

Share your thoughts