Пункт прийому б/у акумуляторів

Прибутковим бізнесом, не вимагає істотних стартових вкладень, може стати відкриття пункту старих акумуляторів. Для реалізації ідеї буде достатньо всього 10 000 рублів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Основна цінність б/у акумуляторів — це входить до їх складу свинець, який можна переробити і виготовити з нього нове повноцінне зарядний пристрій для автомобіля. Переробкою займаються спеціалізовані заводи, ставши постачальником яких, можна заробити чималі гроші.

Для початку потрібно підібрати площа для пункту прийому. Підійде звичайний гараж в промисловій зоні. Не обійтися у цій справі без особистого транспорту, який дозволить перевозити старі акумулятори в потрібне місце.

Пошук клієнтів в акумуляторному бізнесі — справа трудомістка, вимагає великих тимчасових витрат. На початковому етапі слід самостійно об’їжджати гаражні комплекси і прилеглі вулиці в пошуках людей, готових продати прийшов в непридатність акумулятор. Потім «сарафанне радіо» зробить свою справу. Але зовсім без реклами в ЗМІ, Інтернеті, оголошень не обійтися.

Акумулятори бувають різні, але отримати свинець з будь-якої моделі досить просто. Докладні матеріали про цьому процесі можна знайти на просторах Всесвітньої павутини. У будь-якому випадку, даний бізнес давно показав свою рентабельність, і ще жоден підприємець, який наважився спробувати себе на цьому поприщі, не залишився в «мінусі».

Share your thoughts