Пункт обміну валют

Якщо у вас є хороші знання і досвід роботи у фінансовій сфері, то відкриття пункту обміну валют — прекрасна бізнес-ідея для вас!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Даний вид діяльності славився высокодоходностью ще багато років тому, при Радянському Союзі. Правда, тоді обмінювали валюту нелегально, і це було кримінально караний злочин. Тепер же всі заборони давно зняті, і шляхи для успішного фінансового бізнесу відкриті.

Успіх підприємства на 70% залежить від вдалого місця розташування пункту. Кращим варіантом буде оренда приміщення поряд з аеропортами, вокзалами, біля метро і ринкових площ.

Що ж стосується доходу, то він формується за рахунок різниці валютних курсів. З якими грошовими коштами ви хочете працювати — вирішуйте самі. Вивчіть статистику і постарайтеся знайти максимально вигідну нішу. Звичайно, в пунктах обміну найчастіше проводяться доларові угоди, але при цьому робота з євро дає більшу вигоду.

Звичайно, можна не сподіватися, що стартові вкладення в цей бізнес будуть мінімальними — потрібно близько 10 000 доларів. Це середньостатистичні дані. Про прибутковості ж говорити досить складно — все залежить від конкретної ситуації. Існують обмінні пункти, які приносять своїм власникам до 5000 доларів щомісяця. Але це, скоріше, виняток, ніж норма. Загалом, поки не спробуєте — не дізнаєтеся. А безперечно варто спробувати!

Share your thoughts