Психологічний салон

Сьогодні набирає популярність принципово новий формат жіночого бізнесу, іменований психологічним салоном. Чому саме жіночого? Та тому, що цей проект має явну схожість з салонної культурою 18-19 століть. У цей період світські дами нерідко займалися організацією гурткової діяльності за різними тематиками не тільки для розваги, але і для заспокоєння власної душі. Господині, яких іменували «царицями салонів», і відвідувачки салону ділилися своїми талантами — читали вірші, демонстрували художні твори, грали на музичних інструментах, розважаючи один одного і одночасно навчаючись чогось нового. Пройшло багато часу, і ідея знову стала актуальною. Психологічний салон — прекрасний варіант для розвитку бізнесу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Відмінності від горезвісних і обридлих кабінетів психолога очевидні. По-перше, це дизайн простору. Необхідно створити затишний куточок з тематичними декораціями, що задають розслабляючий і душевний тон всьому, що відбувається. Тематику салону організатор пропонує самостійно. Гостям будуть цікаві найрізноманітніші майстер-класи, інтенсиви, квести, тренінги. Чим цікавіше програма заходів, тим на більшу кількість відвідувачів можна розраховувати.

Як це ні банально, але у медалі завжди є оборотна сторона. Психологічний салон неодмінно передбачає наявність психологічних знань. Ви повинні не просто розважити своїх гостей, які за фактом є вашими клієнтами. Ви повинні зуміти їх розслабити, позбавити від переживань, допомогти відшукати рішення тих чи інших проблем. Тобто всі програми, ігри та тренінги так чи інакше повинні бути побудовані на психології. Тому, якщо достатніх знань у цій області немає, зверніться до допомоги кваліфікованих фахівців і працюйте спільно з ними.

Щоб зацікавити аудиторію, необхідно заздалегідь скласти план салонних зустрічей, як мінімум, на рік, щоб відразу була зрозуміла концепція і зміст подій. Все це можна здійснити з невеликими вкладеннями, адже основну роль у цій справі відіграє фантазія. Конкуренція поки мінімальна, тому саме час подумати про налагодження власного оригінального бізнесу «для душі»!

Share your thoughts