Призовий атракціон «Бабломет»

Кількість всіляких розважальних автоматів в нашій країні неухильно зростає. У цій сфері з’являються все нові розробки. Однією з таких є атракціон вітчизняного виробництва з промовистою назвою «Бабломет». Установка подібних апаратів може стати вигідним проектом для підприємців-початківців.

Потрібно відразу відзначити, що «Бабломет» не відносять до категорії азартних ігор, тому його можна безперешкодно використовувати у громадських місцях. Зовні конструкція виглядає як прозорий скляний циліндр, всередину якого поміщаються грошові банкноти і інше, набагато менш цінна сировина з паперу. Також апарат оснащений потужним насосом, який після запуску створює усередині циліндра справжній паперовий вихор. У корпусі «Бабломета» є невеликий отвір, через яке користувач може просунути тільки руку і спробувати спіймати удачу».

Зміст проекту проста: учасник кладе купюру потрібного гідності в купюроприймач, і вона тут же змішується з усім обсягом папери, що знаходяться всередині агрегату. Потім запускається насос, піднімає гроші і папірці в повітря. Швидкість насоса така, що цілеспрямовано зловити ту чи іншу банкноту просто неможливо. Середня тривалість одного ігрового сеансу — 20 секунд, і за цей час можна добути, як показує практика, 1-2 аркуша. Тобто, якщо пощастить, користувач зможе зловити справжню гроші або хоча б повернути вкладене. Ну, а якщо не пощастить, то отримає чудові враження та заряд емоцій.

Тобто все, що людина виловив з апарату, переходить в його власність. Щоб збільшити кількість бажаючих зіграти в цю захоплюючу гру, крім грошей можна поміщати в барабан «Бабломета» всілякі знижкові купони, подарункові сертифікати і т. д. Такий хід також допоможе залучити партнерів з боку, охочих зробити рекламу своїх товарів і послуг і збільшити обсяги продажів.

Для установки «Бабломета» чудово підійдуть великі торгово-розважальні центри, кафе, бари, вокзали, аеропорти та інші громадські місця. Конструкція виготовляється з антивандальних матеріалів, тому розкрити її з хуліганськими намірами на очах у здивованої публіки не вийде.

За статистикою, всі встановлені на території нашої країни «Баблометы» окупають вкладення своїх власників вже через 1,5 місяця, тому, якщо ви мрієте розпочати власний бізнес без істотних витрат і зусиль, то ця ідея — ідеальний варіант.

Поділіться своєю думкою