Привітання через вікно

Оригінально привітати зі святом близької людини мріє кожен. Нестандартне рішення пропонує вітчизняна будівельна компанія в Москві під назвою «Фундамент». Співробітники фірми надають унікальну послугу, іменовану «поздоровленням у вікно».

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Проект працює наступним чином: клієнт робить замовлення, називаючи точну адресу об’єкта для вітального сеансу. Далі до роботи підключаються професійні промислові альпіністи, які перебувають у штаті компанії. Співробітники вилазять на дах багатоповерхівки, а звідти обережно переміщуються до зазначеного віконного отвору і підносять здивованому адресату надані замовником подарунки.

До речі, послуга, вартість якої оцінюється в 10 000 рублів, стрімко набирає популярність. «Сарафанне радіо» відмінно робить свою справу, і від клієнтів «Фундаменту» немає відбою. Навіть дивно, коли вони встигають займатися основною роботою по зведенню будинків!

Також за додаткову плату можна замовити відеозйомку подій, нарядити альпініста-Карлсона в карнавальний костюм або увійти разом з ним в квартиру через вікно (парний спуск оцінюється вже в 20 000 рублів).

Share your thoughts