Приватний зоопарк

Незважаючи на розвиток сучасних технологій та велика кількість інформації про тварин в Інтернеті і по телебаченню, люди ходять і будуть ходити в зоопарки. Якщо ви володієте деякими стартовим капіталом і ще роздумуєте, куди вкласти наявні кошти, щоб вони «працювали» на вас, то подумайте про такій актуальній темі, як відкриття приватного зоопарку.

Для початку необхідно знайти відповідну територію. Важливо, щоб до зоопарку можна було дістатися на громадському транспорті, тобто зупинка повинна бути в крокової доступності. Крім того, необхідно обладнати зручну паркувальну зону для тих, хто вважає за краще пересуватися на особистому автомобілі.

Звичайно ж, головна роль у зоопарку відводиться тваринам. Різноманітність в цьому питанні вкрай важливо. Відвідувачам слід надати не тільки стандартний набір представників фауни (леви, тигри, вовки, лисиці, ведмеді тощо), але і дати можливість подивуватися екзотикою. Спробуйте придбати, наприклад, капибару, коалу, гірську горилу і т. д. Звичайно, це вимагає чималих вкладень, але вихованці обов’язково окуплять всі витрати. Головне — забезпечити їм ідеальні умови утримання.

Тварин для приватних зоопарків набувають, як правило, в аналогічних закладах. Там же можна отримати вичерпні консультації по догляду за ними.

Зоопарк дозволяє заробляти не тільки на відвідинах. Можна пропонувати послуги фото – і відеозйомки з безпечними тваринами, а також дозволити клієнтам взяти участь в їх годівлі, продаючи для цих цілей спеціалізований корм. Хороший дохід можуть принести цікаві екскурсії для дітей. Загалом, експериментуйте, і у вас все вийде!

Share your thoughts