Приватний зоопарк

Незважаючи на розвиток сучасних технологій та велика кількість інформації про тварин в Інтернеті і по телебаченню, люди ходять і будуть ходити в зоопарки. Якщо ви володієте деякими стартовим капіталом і ще роздумуєте, куди вкласти наявні кошти, щоб вони «працювали» на вас, то подумайте про такій актуальній темі, як відкриття приватного зоопарку.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку необхідно знайти відповідну територію. Важливо, щоб до зоопарку можна було дістатися на громадському транспорті, тобто зупинка повинна бути в крокової доступності. Крім того, необхідно обладнати зручну паркувальну зону для тих, хто вважає за краще пересуватися на особистому автомобілі.

Звичайно ж, головна роль у зоопарку відводиться тваринам. Різноманітність в цьому питанні вкрай важливо. Відвідувачам слід надати не тільки стандартний набір представників фауни (леви, тигри, вовки, лисиці, ведмеді тощо), але і дати можливість подивуватися екзотикою. Спробуйте придбати, наприклад, капибару, коалу, гірську горилу і т. д. Звичайно, це вимагає чималих вкладень, але вихованці обов’язково окуплять всі витрати. Головне — забезпечити їм ідеальні умови утримання.

Тварин для приватних зоопарків набувають, як правило, в аналогічних закладах. Там же можна отримати вичерпні консультації по догляду за ними.

Зоопарк дозволяє заробляти не тільки на відвідинах. Можна пропонувати послуги фото – і відеозйомки з безпечними тваринами, а також дозволити клієнтам взяти участь в їх годівлі, продаючи для цих цілей спеціалізований корм. Хороший дохід можуть принести цікаві екскурсії для дітей. Загалом, експериментуйте, і у вас все вийде!

Share your thoughts