Приватний пологовий будинок

Поява на світ нової людини — надзвичайно важлива подія. Тому не дивно, що до появи дитини батьки готуються самим ретельним чином. У главу кута ставиться, безумовно, гарантовано безпечне висококваліфіковане супровід пологів і післяпологовий спостереження.

При цьому сучасні мами хочуть перебувати в комфортних умовах, з уважним персоналом. Частим вибором стають партнерські пологи. Можливість безперешкодного відвідування рідних само собою розуміється. Саме такі умови в наш час можуть надати приватні пологові будинки.

Взятися за організацію комерційного пологового будинку під силу медикам — керівникам лікувальних закладів, лікарів з багаторічним досвідом та менеджерів у галузі охорони здоров’я.

Саме такі аси своєї справи можуть отримати всі необхідні дозволи, заручитися підтримкою і найбільшими капіталовкладеннями від інвесторів. Адже на відкриття приватного пологового будинку потрібно як мінімум 11-20 мільйонів рублів. Величезні кошти потрібні не лише на оренду відповідного приміщення, але і ремонт по всім санітарним вимогам, оснащення дорогим сучасним медичним обладнанням, обладнання палат і родзалов, висновок контрактів з високопрофесійними лікарями різних спеціальностей: гінекологами, акушерами, хірургами, педіатрами, терапевтами, анастезиологами, психологами.

Також слід подбати про забезпечення максимально комфортних умов: розташування мам і дітей виключно в одномісних палатах, обладнаних сучасною побутовою технікою, надання харчування по замовленню, аж до ресторанних страв.

Надання послуг на найвищому рівні буде гарантією затребуваності і прибутковості приватного пологового будинку.

Поділіться своєю думкою