Приватний гінекологічний кабінет

Люди все частіше не бажають простоювати години в чергах перед кабінетами лікарів у державних лікувальних установах, так і рівень довіри до фахівців, які працюють в них, знаходиться не на висоті. Зате, як показує практика, довіра до приватним лікарям тільки зростає. Тому высокоперспективной ідеєю може стати відкриття вузькоспрямованого медичного кабінету, наприклад, гінекологічного.

Щоб кабінет приватного гінеколога користувався високою популярністю, необхідно надати максимально широкий спектр послуг: обстеження, діагностика, ведення вагітності, аналізи, лікування нескладних жіночих захворювань (наприклад, ерозії), установка й видалення внутрішньоматкової спіралі, УЗД-діагностика і т. д.

Виходячи з передбачуваного переліку послуг, підбирається персонал кабінету. Вибирайте співробітників виключно з досвідом роботи та бездоганною репутацією. Якщо ви зможете запропонувати гідну заробітну плату, лікарі та медсестри з задоволенням залишать низкооплачиваемое державне місце роботи.

Приміщення для мініатюрної гінекологічної клініки поділяється на зони. У ньому повинен бути безпосередньо кабінет лікаря, зона очікування, а також невеликий стаціонар на 3-5 місць (при можливості). Не економте на закупівлю обладнання та дизайні інтер’єру: клієнткам має бути максимально зручно, затишно і комфортно. Тільки доброзичлива атмосфера та якісно проведені лікарські маніпуляції здатні викликати бажання знову звернутися саме до вас.

Приватний кабінет гінеколога повинен мати відповідну ліцензію, тому уважно вивчіть російське законодавство перед тим, як приступити до реалізації проекту.

Поділіться своєю думкою