Приватна лазня

Любителів банного відпочинку в Росії безліч. При цьому хтось ходить в баню всією родиною, хтось з друзями — у всіх свої традиції.

Але незважаючи на повсюдну любов до російської лазні, громадські заклади ризикують відвідувати небагато. Саме тому на ринку з’явилися приватні власники лазень на присадибних ділянках з пропозицією своїх послуг для всіх бажаючих.

Що потрібно для того, щоб почати бізнес?

Приватні лазні користуються попитом з боку невеликих компаній, багато з яких стають завсідниками.

Якщо ви хочете заробляти, здаючи в оренду приватну лазню, то варто задуматися про кілька речей: чистоті, привабливому інтер’єрі, зручності і додаткових опціях за типом чаю з самовара, віників і чистих простирадлом.

Для початку вивчіть ваших конкурентів, перегляньте в якому стані знаходяться їх лазні, які послуги вони пропонують, а також проаналізуйте цінову політику громадських лазень і саун.

Виходячи з цього ви повинні зрозуміти чи варто вам робити ремонт, скільки людина вмістить ваша мильня і скільки ви морально готові обслужити. А також яку кількість дров у вас буде йти при постійній роботі лазні.

Отримані дані напишіть на папері і складіть приблизний бізнес-план: зіставте витрати і плановані доходи (працювати вашої приватної лазні краще не більше трьох разів на тиждень, в іншому випадку вона стане схожою на суспільну).

Якщо вас цілком влаштовує результат, то сміливо йдіть вперед.

Приступайте до реалізації вашого бізнес-проекту: упорядковувати територію навколо лазні, саме приміщення та під’їзні шляхи до нього. Зробіть ремонт, купіть інвентар, запасіться віниками і дровами і починайте просувати свої послуги.

Є кілька каналів для пошуку клієнтів: по-перше, через знайомих — це простий і самий безпечний варіант, по-друге, через оголошення в інтернеті.

Намагайтеся ретельно вибирати клієнтів, щоб за вашої лазнею закріпилася «чиста» репутація, тоді через деякий час клієнти будуть знаходити вас самі.

Поділіться своєю думкою