Пристрій для відновлення видалених смс

На території Америки надійшов у продаж унікальний прилад-шпигун, що дає можливість своєму власникові повернути телефон текстові повідомлення, які раніше були видалені з сім-карти.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Суть роботи гаджета дуже проста. Користувачеві необхідно отримати сім-карту з телефону, а потім помістити її в корпус приладу. Вхідний отвір знаходиться на одному кінці пристрою, а протилежний кінець легко вставляється в комп’ютерний USB-порт. Після цього в ПК виробляється вивантаження всіх файлів з сім-карти, у тому числі і смс-повідомлень, які на ній вже немає.

Дивно, але таке реально. Коли власник мобільника видаляє з нього текстовий файл, ця інформація не знищується безслідно, а продовжує зберігатися до того часу, поки поверх видаленого тексту не буде записаний новий. «Шпигунський» девайс зможе оперативно відновити необхідну інформацію в тому випадку, якщо вона не встигла закритися іншими текстовими даними.

Ажіотаж навколо приладу в американських містах небувалий. Замовлення компанії-виробнику приходять з усіх кінців країни незважаючи на значну вартість компактного апарату — близько 180 доларів. За статистикою, пристрій найчастіше купують батьки підлітків і одружені люди.

Share your thoughts