Пристрій для приготування шаурми

Шаурма — один з найпопулярніших фастфудів. Як правило, люди балують себе цим блюдом за допомогою закладів громадського харчування. Але зовсім недавно європейські виробники надали можливість насолоджуватися смаком справжньої шаурми в домашніх умовах. Унікальний пристрій для приготування шаурми дає можливість нагодувати відразу безліч гостей, тобто можна влаштовувати повноцінні шаурмичные вечірки.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

За кордоном кулінарний помічник носить назву Кебаб Гриль. По суті, прилад являє собою вертикальний гриль, який оснащений прозорою дверцятами з жароміцного скла. На задній стінці гаджета встановлений нагрівальний елемент. У комплекті поставляються гачки для м’яса, мініатюрні шампури, вертел та інші корисності. Така різноманітність дає можливість готувати в Кебаб Грилі не тільки основу для шаурми, але і інші продукти, зокрема овочі.

Тепер, щоб насолодитися смаком і ароматом справжньої шаурми, не потрібно вистоювати черги біля сумнівних яток. Більш того, зовсім не доведеться покидати стіни власної затишної квартири. Свіже, ситне блюдо буде завжди на столі. Можна не сумніватися, що російські господині оцінять такий гаджет!

Share your thoughts