Пристрій для «прокачування» дихання

Ще з давніх часів було відомо, що від глибокого і правильного дихання залежить здоров’я всього організму в цілому. Не дарма ж знамениті спартанці приділяли пильну увагу стану легень, тренуючи не тільки м’язи і силу волі, але й дихальні шляхи. Благо, сьогодні таких зусиль, які потрібні в Стародавній Спарті, докладати не потрібно. Високі технології поспішають на допомогу! В Європі вже набирають популярність спеціальні пристрої для «прокачування» дихання. Зайнявшись продажами аналогічних приладів на території нашої країни, можна побудувати прибутковий бізнес.

Агрегат під назвою Pro2 призначений для виконання спеціальних вправ, що тренують дихальні шляхи. Кінцевим результатом заняття є розширення життєвої ємності легень. Кілька хвилин в компанії апарату — будь-які фізичні навантаження після цього будуть долатися значно легше.

Цікаво, що прилад зв’язується зі смартфоном за допомогою спеціально розробленого мобільного додатку. Він збирає і зберігає всі дані про тренувальному процесі свого власника та зміни, що відбуваються в організмі. Свої результати за допомогою програми можна порівнювати з досягненнями інших людей, у яких є аналогічне пристосування. Це додатково мотивує і дає стимул до занять.

Pro2 вже пройшов всі необхідні клінічні випробування. Доведено, що 1,5-2 місяці занять збільшують працездатність дихальних м’язів у півтора рази! На сьогоднішній день у продажу є дві моделі приладу: перший гаджет фабричної складання оцінюється в 200 доларів, а другий, виготовлений за індивідуальним параметрам і зібраний вручну, варто вже в 2 рази дорожче. Але можна не сумніватися, що обидві різновиди будуть користуватися успіхом у російської цільової аудиторії.

Share your thoughts