Пристрій для поливу, керовану віддалено

Всі рослинники прекрасно знають, що для отримання доброго врожаю представників флори, вирощуваних на присадибній ділянці, потрібно правильно поливати. Але забезпечити грамотне зрошення в конкретний момент не завжди можливо. За вирішення цієї проблеми взялися закордонні новатори. Всього за кілька місяців їм вдалося розробити унікальну систему поливу, якою можна керувати на відстані за допомогою звичайного смартфона.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Greenbox — це пристрій, призначений для використання в промислових масштабах, а в побутових цілях. Особливо оцінили прилад жителі міських квартир, які організовують на своїх балконах і підвіконнях міні-садочки. Основна особливість системи Greenbox полягає в наявності «зачатків» штучного інтелекту. Прилад самостійно аналізує кліматичну ситуацію в просторі і вибудовує оптимальний режим поливу. Всі дані відправляються власнику квартири на смартфон за наявності спеціального мобільного додатку, і тому залишається тільки натиснути кнопку схвалення, щоб система крапельних лійок запрацювала.

Greenbox була винайдена в Ізраїлі, але дуже швидко перекочувала в Європу, де інновацію оцінили по достоїнству. Можна не сумніватися, що такий аналітично продуманий автополив припаде до душі вітчизняним городникам-любителям.

Share your thoughts