Пристрій для переробки пластикового сміття

Що можна зробити з простих пластикових пляшок, які засмічують міські вулиці та звалища? Безліч корисних речей: квіткові горщики, люстри і навіть вовчок.

Винахідник і домашній майстер Дейв Хаккенс придумав і зібрав портативний завод для подрібнення і перетворення пластику в корисні речі. При цьому він ділиться своєю ідей і конструкцією з усіма охочими, публікуючи докладні відео.


Вся лінія переробки пластику складається з декількох приладів: екструдера, шредера, прес-компресора і інжектора.

Як зібрати екструдер?


Як створити інжектор?


Як змайструвати інжектор?


Як зробити прес-компресор?


Що далі?

Все просто: фантазуйте, придумуйте і пробуйте створювати різні товари, які потім можна реалізувати різними способами — через інтернет-магазин, групи в соцмережах, а може бути і магазини типу «1000 дрібниць».

Також ви можете організовувати майстер-класи для дітей, які будуть демонструвати природу речей, закони фізики і привчати викидати сміття у спеціальні кошики.

Крім того, можна створити своєрідний коворкінг для майстрів на всі руки і надавати їм в оренду всі пристрої, які у вас є. Також популярними стають подарунки своїми руками, а значить ви можете залучати тих клієнтів, які хочуть зробити щось самостійно і брати з них плату за майстер-клас.

Де знайти сировину?

Переробка пластикового сміття — це блага справа, яка із задоволенням освітять ЗМІ. Але не варто просто розповідати про себе, під час інтерв’ю пропонуйте людям продавати вам пластик. Ви будете платити за нього копійки, але у вас з’явиться сировина і можливо перші покупці речей з переробленого пластику.

Цей бізнес приваблює тим, що вони має соціальну спрямованість, а значить ви можете розраховувати на підтримку місцевої Адміністрації та отримання грантів і субсидій.

Поділіться своєю думкою