Пристрій для навчання ходьбі

Перші кроки — один з найважливіших етапів для кожної дитини. Але далеко не у всіх навіть абсолютно здорових малюків цей період проходить гладко. Що вже говорити про дітей-інвалідів, для яких пересування на двох ногах не представляється можливим. Значно полегшити життя і особливим дітям, і їх батькам вирішили фахівці американської компанії AMS Mekatronic. Новатори розробили унікальний гаджет для навчання ходьбі.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Пристрій під назвою Upsee — це інноваційна підвісна система, за допомогою якої дітки з паралічем нижніх кінцівок мають можливість тривалий час перебувати у вертикальному положенні. І не просто бути, а по-справжньому крокувати! Прилад за допомогою міцних ременів прикріплюється до тіла дорослої людини. Аналогічними ремінцями до нього кріпиться і дитина таким чином, щоб дитячі ніжки стояли на ногах батьків. Тобто, коли мама або тато роблять крок, їх чадо теж крокує!

За допомогою такої системи малюки можуть стояти прямо, не відчуваючи порушення опорно-рухової системи і власної немічності. Тепер вони можуть вперше в житті зробити справжню прогулянку за руку з батьками або друзями, перебуваючи при цьому не в інвалідному кріслі, а стоячи на власних ногах! Можна не сумніватися, що в Росії такий гаджет дуже знадобиться!

Share your thoughts