Пристрій для миття спини

Будь-які водні процедури в лазні, ванни, душі пов’язані з проблемою миття спини. Самостійно вирішити цю задачу за допомогою стандартних мочалок досить проблематично. Але багатовіковим незручностей прийшов кінець в той момент, коли на світло з’явилося унікальне творіння компанії «Luffoliate» — зручне пристосування для самостійного миття спини.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб процедура прийняття душа перетворилася в справжнє безпроблемне задоволення, достатньо закріпити на стіні мийної кімнати кімнати оригінальне пристрій анатомічної форми. Складається воно з міцного каркасу на присосках і м’якою органічної тканини. Працює це дуже просто: тканина потрібно намочити, намилити, а потім просто тертися об неї спиною (приблизно так, як це роблять ведмеді в лісі, притулившись до стовбура дерева).

Пристосування «Luffoliate» вже довело свою ефективність, і кошти на його виробництво були досить швидко зібрані на краудфандингової майданчику Кікстартера. Сьогодні у продажу є примірники у трьох розмірних параметрах — маленькі, середні і великі. Вартість самого мініатюрного з них становить 20 доларів. Пристрій по достоїнству оцінили в багатьох європейських країнах. Думається, що і нашим співвітчизникам така інновація доведеться по душі.

Share your thoughts