Пристрій для комфортної роботи стоячи

У західних компаніях вже давно використовується зміна положення тіла під час роботи в офісі, для чого винайшли досить велика кількість пристроїв. Проте всі вони мають свої недоліки: в одних вартість значно перевищує 500$, а більш дешеві аналоги займають багато місця або занадто важкі.

Незважаючи на величезну популярність таких пристосувань на заході, в Росії лише поодинокі компанії можуть запропонувати споживачам столи, регульовані по висоті.

Як відомо, зміна положення тіла під час роботи знижує м’язову напругу, служить відмінною профілактикою болю в шиї, плечах і спині, сприяє поліпшенню концентрації, а також підвищує загальну продуктивність людини.

Саме тому, засновник стартапу Surikatus Федосов Сергій задумався про організацію такого робочого простору, який сприятиме продуктивній роботі, не завдаючи шкоди здоров’ю.

Surikatus — перший самостійний стартап Сергія Федосова, яким він почав займатися на початку літа 2016 року. Працюючи в офісі, засновник проекту часто вів по телефону переговори з клієнтами, несвідомо встаючи зі стільця і ходячи по кабінету. Для того, щоб уточнити яку-небудь інформацію, йому часто доводилося повертатися до комп’ютера і в напівзігнутому положенні дивитися в монітор. До того ж, Сергію зовсім не подобалася постійна сидяча робота.

Протягом семи місяців командою Surikatus була розроблена спеціальна конструкція і дизайн стійки, знайдені кілька постачальників і відповідне виробництво, де будуть виконуватися замовлення. Після чого був запущений сайт, різна реклама в інтернеті і почалися перші продажі.

В планах у Surikatus — стати лідером в РФ серед всіх виробників, хто займається переносними пристроями для комфортної роботи стоячи.

Поділіться своєю думкою